Szczypta złośliwości

Zauważyłem, że na „stare lata” robię się złośliwy. Pozwolę sobie wrócić do nowego numeru Głosu Ziemi Urzędowskiej, do lektury którego wczoraj zachęcałem. Polecam go gorąco nadal. Tylko chcę się podzielić małym odkryciem, którego dokonałem wprowadzając artykuły do Bibliografii Regionalnej Ziemi Kraśnickiej. Otóż na stronicy 40 jest opublikowany fragment wspomnień Pana Kazimierza Cieślickiego pt. Wrzesień 1939. Niemcy w Urzędowie. Bardzo ciekawy tekst. Tylko, że w Głosie z roku 1989 na stronicy 22 został zamieszczony identyczny fragment 🙂 wzbogacony dodatkowo o rysunek i krótką informację o autorze. Mam nadzieję, że Redakcja chciała po prostu przypomnieć ten interesujący artykuł i zapomniała umieścić informacji, że już był on kiedyś wcześniej drukowany.
Osobiście jestem zwolennikiem przypominania ciekawszych materiałów. Jak wiadomo: „powtarzanie jest matką nauki”. Wbrew tytułowi proszę Szanowną Redakcję o nietraktowanie tego wpisu jako złośliwości, tylko jako dążenie do większego obiektywizmu w recenzji 🙂
Wszystkiego najlepszego przy tworzeniu kolejnych numerów!!!

1 komentarz

  1. malwinka said,

    18/06/2009 @ 12:20 pm

    Nie posądzam Cię o złośliwość, gdyż jak mówią mędrcy „złośliwość zastępuje rozum”, a tego drugiego na pewno Ci nie brakuje.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: