Tegotygodniowe słowa, dźwięki i obrazy

Bibliotekarze mają taki jeden szczególny tydzień w roku. Przypada on zawsze w maju. To Tydzień Bibliotek. Jego świętowanie rozpoczęliśmy w sobotę 8 maja. Natomiast dzisiaj nasze coroczne spotkanie. W tym roku to Gościeradów jest rad gościom z branży bibliotekarskiej powiatu kraśnickiego.
A teraz w dniu naszego święta wszystkim Koleżankom, Kolegom, naszym czytelnikom i sympatykom i sobie samemu wszystkiego naj…

Tydzień Bibliotek, obchodzony w tym roku pod hasłem Biblioteka – słowa, dźwięki, obrazy, obfituje w różnorakie wydarzenia. Z tymi z terenu Kraśnika można się zapoznać na stronie naszej biblioteki http://biblioteka.krasnik.pl/ Ja zapraszam 12 maja do Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego na ul. Koszarową 10A na moje pogadanki zatytułowane Zwyciężeni, ale niepokonani. Generał Anders i jego armia z sowieckich łagrów. Będzie ich kilka pomiędzy 9 a 12. Oprócz zaproszonych grup zorganizowanych każdy może przyjść i posłuchać.
Jednocześnie chciałem zdementować pogłoski jakoby na plakacie pojawił się błąd i zamiast spotkania z Mimem winno być z Misiem i jakobym to ja miał być tym Misiem 🙂 Informacja na plakacie nie zawiera błędów a wszystkie te pogłoski są rozpowszechniane fałszywie 🙂
I jeszcze w nawiązaniu do tematu mojej pogadanki jedno zaproszenie. 12 maja o godz. 18:00 w Kościele na Piaskach zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny, a w szczególności za śp. Marszałka Józefa Piłsudskiego, śp. Generała Władysława Andersa oraz Poległych pod Monte Casino. Serdecznie zapraszam!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: