8 numer „Czuwania”

W wielkich bólach rodził się 8 numer Czuwania. Tym bardziej cieszy fakt, że możemy go wreszcie wziąć do ręki. Patrzę na niego bardzo krytycznie. Jako członek redakcji może aż nazbyt krytycznie. Podobnie jak przy poprzednim numerze nie będę się rozpisywał o jego zawartości oraz o jego wadach i zaletach. Oceńcie go sami. Dodam tylko, że ten numer poświęcony jest parafii Miłosierdzia Bożego na kraśnickich Piaskach. Również miłośnicy przeszłości znajdą tam dla siebie kilka ciekawostek. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie, które pozwolą nam lepiej przygotować 9 numer, nad którym prace już trwają.
Czuwanie najłatwiej jest kupić przy Kościele Św. Ducha w Kraśniku. Kosztuje „aż”5 zł. Można się również kontaktować ze mną przez naszego redakcyjnego maila: redakcja.czuwanie@gmail.com

W wielu rozmowach daje się słyszeć, że brak jest w Kraśniku czasopisma, które będzie dość szeroko traktowało o zagadnieniach związanych z naszym regionem. Wprawdzie po wielu latach mamy nowy numer Regionalisty. Czy jednak będą kolejne? Czasopisma typu Czuwanie, czy Pani Kraśnicka z natury mają trochę inny charakter i mniejszy zakres tematyczny. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy uważacie, że miasto z takimi tradycjami jak Kraśnik powinno mieć regularnie ukazujący się periodyk traktujący w ambitnych artykułach o naszym regionie (oczywiście nie tylko o przeszłości)? Zapraszam do zaprezentowania swoich poglądów w poniższej ankiecie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: