Towarzystwo stało się faktem!

Trochę długo to trwało. Ale nareszcie mamy pozytywną decyzję o wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego.  Tym samym Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Kraśnika im. Tęczyńskich zaczyna oficjalnie funkcjonować na kraśnickiej scenie organizacji pozarządowych.  Są już pierwsze ambitne plany, ale najpierw musimy się skupić głównie na sprawach organizacyjnych. Mam nadzieję, że z każdym miesiącem będzie się coraz więcej działo dobrego. Ponieważ na ostatnim zebraniu Zarządu podjęliśmy decyzję, że do czasu utworzenia własnej oficjalnej strony internetowej jej funkcje będzie spełniał niniejszy blog dlatego poniżej podam kilka informacji dla zainteresowanych.

Skład Zarządu: Jarosław Cybulak – prezes, Dariusz Miącz – wiceprezes, Karol Wojtaszek – wiceprezes, Agata Duma – skarbnik, Bartosz Zalewski – sekretarz.

Skład Komisji Rewizyjnej: Rafał Dobroć – przewodniczący, Justyna Banaszek , Piotr Zaborowski.

Dane kontaktowe: e-mail teczynscy@gmail.com tel. 603 05 08 72

Głównym celem naszej działalności jest inicjowanie i wspieranie wszelakich działań, które pozytywnie wpływają na życie lokalnej społeczności Kraśnika oraz powiatu kraśnickiego. Wszystkich chętnych i zainteresowanych zapraszamy do współpracy 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: