Niezależne media w Kraśniku

Do zamieszczenia poniższej ankiety skłoniła mnie wczorajsza rozmowa z jednym z moich dobrych znajomych. Jak to często bywa trochę się posprzeczaliśmy prezentując swoją opinię w pewnej sprawie. Ta wymiana argumentów dała mi trochę do myślenia.  I jestem ciekawy Waszej opinii. A rzecz tyczy się kraśnickich mediów. Zapraszam do udziału w ankiecie i ewentualnego zamieszczania własnych komentarzy.

Reklamy

2 Komentarze

 1. Grzegorz said,

  16/06/2011 @ 8:43 am

  Niezależne od kogo czy od czego?

 2. bibregkras said,

  16/06/2011 @ 1:27 pm

  Już piszę precyzyjniej, bo faktycznie powyższy tekst i pytanie może być różnie zinterpretowane. We wspomnianej wyżej dyskusji chodziło o to, że społeczeństwo naszego miasta jest podzielone na dwa przeciwstawne obozy (przynajmniej taką opinię na podstawie własnych obserwacji wygłosił mój rozmówca). Ten podział mają też powielać lokalne media, które są albo „za”, albo „przeciw” któremuś z tych obozów. I ma to znajdować odzwierciedlenie w prezentowanych materiałach, które z reguły muszą chwalić „naszych” i dokopać „tamtym”.
  Zaznaczę jeszcze raz, że prezentuję tu subiektywną opinię mojego rozmówcy powstrzymując się na razie od własnego komentarza w tej sprawie. I dalej czekam na Wasze opinie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: