Towarzystwo im. Tęczyńskich ma nowe logo

Konkurs na zaprojektowanie znaku ogłoszono w marcu br. W lipcu specjalnie powołana komisja konkursowa ogłosiła wyniki. Jak poinformował przewodniczący komisji, Dariusz Miącz, jednogłośnie zwyciężyła praca Roberta Siudakiewicza, która wyróżniła się pomysłowością, starannością wykonania i profesjonalizmem, a także spełniła wszelkie wymogi stawiane przez organizatora w regulaminie konkursu.
W składzie komisji konkursowej znaleźli się: Dariusz Miącz – przewodniczący, Izabela Cielma, Bartłomiej Grzegorczyk, Natalia Prokopiak, Paweł Szejgiec (członkowie).

– Komisja konkursowa składała się z ekspertów zajmujących się grafiką komputerową. Większość z nich stanowiły osoby, które nie są członkami Towarzystwa – podkreśla Jarosław Cybulak, prezes zarządu Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Kraśnika im. Tęczyńskich. – Miałem nieco inną wizję logo Towarzystwa. Trudno mi jednak oceniać pracę znawców tematu. Sam nie mam bowiem zbyt dużego rozeznania w tej dziedzinie. Mimo wszystko uważam, że zwycięska praca jest zaprojektowana w ciekawy sposób. Mam nadzieję, że logo szybko stanie się znakiem rozpoznawalnym przez wszystkich sympatyków Towarzystwa.
Na najbliższym posiedzeniu Towarzystwa zarząd podejmie uchwałę o używaniu znaku graficznego i nagrodzeniu zwycięzcy. Nastąpi to prawdopodobnie we wrześniu. Wówczas będzie można oficjalnie używać nowy znak.
Towarzystwo na Rzecz Rozwoju im. Tęczyńskich powstało w listopadzie ub. roku. Jego patronem jest ród Tęczyńskich – właścicieli Kraśnika, pod których rządami miasto przeżywało największy rozkwit. Celami jakie stawiają sobie osoby zrzeszone w stowarzyszeniu jest przede wszystkim działanie na polu kultury, w tym organizowanie imprez dla mieszkańców miasta i powiatu.

Cyt. za: Sandra Michalewska „Towarzystwo im. Tęczyńskich ma nowe logo” 

http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/990329,towarzystwo-im-teczynskich-ma-nowe-logo,id,t.html#3f9d1ea9ab86f2e6,1,3,5

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: